fbpx
Loading...

Hu hu ha, hu hu ha, nasza zima zła

Zima zapewne dała się we znaki wszystkim działkowiczom. Tak, tak wszyscy mamy już dosyć zimy i najchętniej zaczęlibyśmy już sezon wiosenny. Niestety musimy jeszcze troszkę poczekać.
W ciągu najbliższych dni nadal temperatury na minusie, mrozy będą dotkliwe zwłaszcza nocą. Jednak stopień, po stopniu temperatury będą się podnosić, by w marcu przekroczyć magiczne zero. Oczywiście na plusie. 🙂

Podsyłam kilka fotek z zaśnieżonego ogrodu.
Już niebawem wiosna, więc nieprędko znowu ujrzymy śnieg. 🙂

w rolach głównych: tuja, świerk i mahonia

berberys i kalina

róża i berberys

rodzinka bukszpaników pod pierzynką śniegową oraz bambus

ozdobne trawy w zimowej odsłonie

oraz nasz koteczek 🙂 który z utęsknieniem oczekuje wiosennych promyków słońca 🙂

Zachęcam wszystkich do zamieszczania zdjęć z Waszych ogrodów, abyśmy mogli je razem podziwiać.
Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię na temat tego oraz innych postów, zapraszam do pisania komentarzy ( w okienku pod każdym postem ).

Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

 • GAJA
  1 marca 2011

  Witam blogowiczkę – ogrodniczkę! Trafiłam tu czytając komentarze w "Ogrodowisku". Jestem członkiem "Ogrodowiska",gdzie mamy możliwość pokazywania naszych ogrodów i pogadania o tym, co nam w duszy gra. Mój wątek nosi tytuł"Zielono mi". Od niedawna stałam się rownież blogerką i pokazuję w zapiskach, jak etapami tworzyłam ogród. Poniewaz zachęcasz do pokazywania swoich "dzieł", a nie mam pojęcia, jak to zrobić na Twoim blogu, zapraszam do odwiedzin u mnie.

  http://ogrodija.blogspot.com/

 • CIELO
  1 marca 2011

  Thank you for bringing me here…. it certainly feels cold in your world… 😉 Love that pic of the kittie by the window… so romantic.

  cielo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *