planer

Szukasz najlepszego planera? Sprawdź Planer Ogrodniczy Akademii Magdaleny Markiewicz,
który możesz dowolnie dopasować do swojego stylu planowania.

ja i salli

Planer Ogrodniczy powstał w wyniku realnych potrzeb, jakie pojawiły się podczas planowania mojego ogrodu. Nie mogło w nim zabraknąć tabel z planowanymi terminami wysiewu nasion, sadzenia roślin czy zbioru plonów. Zawsze chciałam posiadać profesjonalne narzędzie do planowania czynności ogrodniczych, jednak na rynku polskim nie mogłam nigdzie dostać takiego terminarza. Postanowiłam sama zaprojektować planer ogrodniczy, w którym znajdą się tylko istotne informacje, niezbędne tabele oraz dużo miejsca na inspiracje. Zaprojektowałam ten planer z myślą o wszystkich miłośnikach ogrodów, którzy chcą planować po swojemu i tak jak lubią. Dlatego też sporo miejsca zajmują wykropkowane strony (BuJo), w które można wrysować grządki warzywne, a następnie uzupełnić je dedykowanymi naklejkami warzyw. 

Interaktywny Planer Ogrodniczy jest idealnym uzupełnieniem
moich kursów i szkoleń ogrodniczych
i w takim charakterze jest przeze mnie proponowany.
Zależało mi, aby był maksymalnie praktyczny i uniwersalny.

Jak wygląda planer ogrodniczy w środku?

 • w planerze znajdziesz m.in. terminarze miesięczne (bez konkretnych dat) oraz terminarze sezonowe
 • oddzielne karty na poszczególne miesiące
  z poradami ogrodniczymi oraz dodatkowymi miejscami na notatki
 • terminarz wysiewu nasion i zbioru plonów – uwielbiam wypełniać te tabelki, dla mnie jest to rewelacyjne narzędzie do planowania przyszłego sezonu. Zastosowanie odmiennych kolorów
  do zaznaczenia terminu wysiewu nasion oraz zbioru plonów, pozwala na ustalenie idealnego harmonogramu prac ogrodniczych.
 • sporo miejsca na notatki – Ty decydujesz czy będziesz tam umieszczać różne checklisty, nazwy roślin, listy zakupów ogrodniczych itp. – wszystko to, co będzie Ci w danym momencie niezbędne.
 • tabele na  inspiracje ogrodnicze tzw. moodboard (tablicę inspiracji). Doskonałe narzędzie pozwalające na wprowadzenie zmian we wnętrzu ogrodowym jeszcze przed zakupem roślin oraz dodatków do ogrodu.
 • miejsca do zaplanowania listy “to do” – żadne zadanie nie zostanie pominięte
 • naklejki warzyw pogrupowane na: kapustne, dyniowate, korzeniowe, cebulowe, strączkowe, psiankowate, liściowe.  Naklejki służą do zaprojektowania warzywnika według swojego uznania. Wkleja się je na strony wykropkowane.
  Aż 5 kart rozmiaru A5
 • dużo miejsca na tzw. bullet journal – idealny
  do projektowania rabat bylinowych czy grządek warzywnych
naklejki

Planer ogrodniczy zawiera również BONUSY!

Kody dostępów do dedykowanych materiałów wideo oraz plików tekstowych, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej zaplanować prace w ogrodzie, rozplanować grządki warzywne, usystematyzować zdobytą wiedzę. Gratisowe materiały przygotowałam po to, aby pomóc Ci jak najskuteczniej skorzystać z pracy z planerem.

BEZPŁATNE

dedykowane materiały tekstowe oraz wideo

Zobacz co o naszym planerze mówią Ci, którzy go przetestowali

Zacznij planować swój ogród
z odpowiednim narzędziem – planerem ogrodniczym!

Planer ogrodniczy w tym sezonie posiada aż trzy wersje graficzne okładki.
Trudno wybrać, która ładniejsza.