O mnie

O mnie

Nazywam się Magdalena Markiewicz i uczę jak praktycznie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń wokół domu według zasad feng shui.

Jestem ogrodniczką z zamiłowania a wiedzę na temat ogrodów czerpię głównie z praktyki.
Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pasją oraz pokazuję, że prowadzenie ogrodu wcale nie musi być skomplikowane.

Na moim fanpage’u na Facebooku, na Instagramie oraz na blogu ogrodniczym dzielę się wiedzą na temat uprawy roślin oraz projektowania ogrodów.
Prowadzę ogrody pokazowo-edukacyjne na Mazurach: Ogrody Markiewicz.

W 2008r. założyłam firmę zajmującą się projektowaniem ogrodów, ich realizacją oraz późniejszą pielęgnacją. Projektowałam ogrody dla indywidualnych Klientów, jak również tereny zieleni miejskiej. Kolejnym etapem rozwoju firmy było założenie szkółki roślin ozdobnych.

W 2012r. stworzyłam ogrody pokazowe na Mazurach – Ogrody Markiewicz / Ogrody z Pasją. Nasze ogrody są odwiedzane przez turystów z Polski oraz turystów zagranicznych m.in. z Niemiec, Łotwy, Estonii, Czech a także z dalszych zakątków świata z Izraela, Japonii czy Peru. Ogrody Markiewicz są chętnie odwiedzane również przez stacje telewizyjne m.in. TVN, TVP1.

Rozkwitaj ogrodniczą pasją

Od 2018 roku organizuję kursy online i szkolenia stacjonarne z ogrodnictwa oraz projektowania ogrodu według zasad feng shui.

Inspiruję i motywuję do działania. Ogromną radość sprawia mi dzielenie się wiedzą oraz pomaganie innym w rozwijaniu ich pasji.