fbpx
Loading...

Polityka prywatności

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

SKLEP

Dane osobowe podane podczas zamówienia w Sklepie Internetowym będą wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia i wystawienia faktury VAT (realizacji umowy sprzedaży). Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu i nie zostaną one wykorzystane w celach komercyjnych bez wcześniejszej wyraźnej zgody.

NEWSLETTER

Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych w innych celach np. marketingowych i przesyłania informacji handlowych  – będą wykorzystywane jedynie do wysyłania e-maili informacyjnych ze strony www.magdalenamarkiewicz.com.  Dane te przechowywane są w systemie GetResponse. Inne osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli wyślesz do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy – to podane dane nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Dane te przechowywane są w mojej skrzynce e-mailowej w lh.pl w celach zarządzania pocztą oraz wysłania odpowiedzi e-mailowej, na Twoją wiadomość. Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu.

DOBROWOLNE PODANIE DANYCH

Podanie danych osobowych do celów marketingowych i handlowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz możliwość dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu skontaktuj się ze mną.

Administratorem danych osobowych jest:

Fundacja Inkubator Kreatywności, Marcinkowo 33 A, 11-700 Mrągowo

Administrator informuje niniejszym Użytkownika, że powierza przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom:

  • LH.PL SP. Z O.O.,UL. PAMIĄTKOWA 2/56, 61-512 POZNAŃ,
    NIP: 7831711517, REGON: 30269364 – w celu przechowywania danych osobowych na serwerze,
  • GetResponse Gdańsk Arkońska 6/A3, 80-387 Gdańsk, Polska – w celu korzystania z systemu mailingowego GetResponse, służącego do przesyłania newslettera,