Green alga to naturalny, ekologiczny nawóz biologicznie czynny, którego głównym składnikiem są żywe algi słodkowodne z rodziny Chlorella Vulgaris.


Algi Chlorella Vulgaris posiadają ponad 50 razy więcej chlorofilu niż komórki roślin – dzięki temu są w stanie wzmocnić przed i zregenerować rośliny po suszy, gradobiciu, chorobach, pestycydach, ataku grzybów lub szkodników.

Naturalny dolistny nawóz ekologiczny Green Alga – zalety:

Do czego stosować zielone algi w ogrodnictwie?

Green Alga do 100% zwiększa zdolność kiełkowania i wigor nasion, co potwierdzono naukowo podczas badań w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.

Zaprawianie nasion nawozem Green Alga:

Green Alga to wielofunkcyjny nawóz do roślin, który skutecznie wspiera wzrost, rozwój oraz zwiększa kwitnienie, plonowanie, jakość kwiatów, warzyw i owoców. Jest bogatym źródłem chlorofilu i wszystkich składników odżywczych (nawozowych i biostymulujących), niezbędnych do prawidłowego rozwoju rośliny.

Chlorella Vulgaris ma silne właściwości poprawiające jakość gleby.

Żywe algi słodkowodne, dzięki budowie komórkowej niemal identycznej jak budowa komórek roślin są szybko przyswajalne i mają silne działanie regenerujące.

Green Alga przygotowuje rośliny „na” i rewitalizuje „po”:

W tym sezonie stosuję zielone algi do wzbogacenia gleby w szklarni oraz w ogrodzie warzywnym. Zapewne wykorzystam je również do zaprawiania nasion oraz nawożenia roślin. Jak widzicie zastosowanie zielonych alg jest bardzo szerokie. Stosuję i polecam, Magdalena Markiewicz.

Gdzie można kupić zielone algi? Tu: https://greenalga.pl/

Zapraszam na mój Instagram, gdzie znajduje się relacja na temat tego w jaki sposób stosowałam zielone algi z szklarni. http://www.instagram.com/magdalenamarkiewicz_com

Materiał zdjęciowy oraz tekst wykorzystany w tym artykule pochodzą ze strony https://greenalga.pl/

Green alga - co to jest? - Akademia Magdalena Markiewicz
Loading...

Blog

Green alga – co to jest?

green alga
This shortcode LP Profile only use on the page Twój profil
Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *