fbpx
Loading...

Blog

Kurs – Projektowanie ogrodu przydomowego z elementami feng shui

Już w październiku startuje autorski kurs dotyczący projektowania ogrodu z elementami feng shui, podczas którego przy wsparciu specjalisty, nauczysz się jak samemu zaprojektować ogród.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs dedykowany jest dla osób, które chcą „od zera” zaprojektować swój ogród przydomowy według zasad feng shui. Polecamy go także osobom, które posiadają już swój ogród, lecz chciałyby coś w nim zmienić lub go przearanżować.

Co zawiera kurs?

– 5 miesięcy szkolenia (kurs trwa od początku października do końca lutego, a cały luty przeznaczony jest na indywidualne konsultacje wykonanych projektów)

– wykłady on-line (prowadzone raz w tygodniu w grupie na Facebooku)

– sesje Q&A (raz w miesiącu sesja pytań i odpowiedzi)

– Panel Kursanta (z którego będziesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowych i bonusów)

– materiały merytoryczne (w formacie PDF do druku lub odczytu z komputera/smartfona/laptopa)

– darmowe e-booki (wraz z zakupem kursu otrzymasz e-booka „Aranżacja rabaty bylinowej”, a wszystkie e-booki jakie pojawią się w Akademii MM w trakcie trwania kursu, otrzymasz za darmo)

– pakiet bonusów o wartości 478zł (dostęp do wszystkich webinarów Akademii MM + e-book Aranżacja rabaty bylinowej)

Każdy uczestnik kursu otrzyma również zaproszenie na coroczne spotkanie miłośników ogrodów w Ogrodach Pokazowych Markiewicz (w Marcinkowie k. Mrągowa). Przybliżony termin spotkania to lipiec – sierpień 2023r. Podczas spotkania zwiedzimy tematyczne ogrody, a po oprowadzeniu odbędzie się spotkanie przy herbacie ziołowej oraz wymiana doświadczeń ogrodniczych.

Jeśli zainteresował Cię kurs, dokładny jego harmonogram oraz więcej szczegółów znajdziesz na stronie: KURS PROJEKTOWANIA OGRODU

Chcesz dowiedzieć się więcej czym jest feng shui w ogrodzie? Sprawdź filmiki o tej tematyce, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

FENG SHUI W OGRODZIE – ODC. 1

FENG SHUI W OGRODZIE – ODC. 2

FENG SHUI W OGRODZIE – ODC. 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *