fbpx
Loading...

Blog

Pracowita jesień

   Tegoroczna jesień obfituje w wyjazdy i spotkania z ciekawymi ludźmi. Spotkania często wymykają się z ram czasowych i znacznie się przedłużają, gdyż każdy ma coś wyjątkowego do opowiedzenia o swoim ogrodzie. Cieszę się, że grono zakręconych ogrodników jest coraz większe. 
 W listopadzie przemieszczaliśmy się pomiędzy Uniwersytetami Trzeciego Wieku z naszymi wykładami na temat bioróżnorodności Warmii i Mazur i odwiedziliśmy Mrągowo, Szczytno, Kętrzyn i Giżycko. W każdej społeczności zostaliśmy bardzo miło i ciepło przyjęci, aż żal było się rozstawać. 


i kilka fotek ze studentami 🙂

Giżycko

Szczytno

Kętrzyn


Mrągowo

Między wykładami zdążyłam wpaść do Biblioteki Pedagogicznej na spotkanie poświęcone pleceniu wianków adwentowych. Stworzyłam malutką ozdobę na stół świąteczny. 

Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *