fbpx
Loading...

Blog

Konsultacje feng shui ogrodu

Mądrości Wschodu cieszą się szczególną popularnością w kontekście aranżacji przestrzeni. Wiedza o wpływie otoczenia na samopoczucie człowieka sięga blisko 5000 lat. Według feng shui wnętrze powinno być zaprojektowane tak, aby zachować równowagę pomiędzy człowiekiem a jego otoczeniem.

Najważniejszym celem w projektowaniu otoczenia jest uzyskanie swobodnego przepływu energii. Aranżując więc swój dom, nie możemy zapomnieć także o ogrodzie. Ideologia feng shui w ogrodzie sprawi, że relaks będzie lepszy, a bliski kontakt z naturą pozwoli znacząco poprawić  Twoje samopoczucie.

Jeśli  chcesz stworzyć ogród, który będzie sprzyjał Twojemu szczęściu, zapraszamy na konsultacje feng shui ogrodu.

Podczas takich konsultacji pomożemy Ci:

– wybrać działkę pod przyszły dom i ogród (przeanalizujemy potencjał działki  i  jej otoczenie)

– wprowadzić zmiany feng shui w istniejącym ogrodzie (przeanalizujemy energię ogrodu, wskażemy sektory, na których warto się skupić, wyznaczymy najkorzystniejsze miejsca do odpoczynku)

– zaaranżować ogród według sztuki feng shui (propozycja lokalizacji poszczególnych stref funkcjonalnych, praca nad koncepcją ogrodu, projektem, 2 wizualizacje)

Każdy etap to godzinna konsultacja online. Na każdym etapie prac otrzymujesz także pisemny raport z rekomendacjami dla pełnego zrozumienia.

Konsultacje feng shui ogrodu przeprowadzane są na terenie całej Polski. Istnieje możliwość analizy online w oparciu o przysłane przez Ciebie materiały.

Przykładowy raport feng shui ogrodu wygląda tak:

Jeśli jesteś zainteresowany, masz jeszcze jakieś pytania, to dodatkowe informacje o konsultacjach feng shui znajdziesz pod tym linkiem: KONSULTACJE FENG SHUI OGRODU

Sztuka feng shui pomoże Ci odkryć i świadomie stosować reguły harmonii w ogrodzie. Aby w pełni skorzystać z energii naszego ogrodu, warto zainteresować się mądrościami Wschodu również w przypadku aranżacji ogrodu.

Serdecznie zachęcamy do zapisów!

A jeśli chcesz zgłębić tematykę feng shui, zapraszamy do obejrzenia materiałów na naszym kanale YouTube:

Szkoła formy – feng shui w ogrodzie – odcinek 1

Feng shui w ogrodzie – odcinek 2

Feng shui w ogrodzie – odcinek 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *