fbpx
Loading...

Blog

Nowa odsłona pracowni ogrodnika

     Zapraszam dziś do odwiedzenia naszej pracowni  🙂 Wprawdzie półeczki mam już od kilku tygodni jednak dopiero dziś mam chwilkę aby je opublikować na blogu. W zeszłym roku postawiliśmy zadaszoną wiatę, gdzie wykonywaliśmy wszelkie prace związane z przesadzaniem i rozmnażaniem roślin. W tym sezonie dorobiliśmy się oryginalnej półeczki z recyklingu. Postarałam się o drewniane skrzynki po owocach z hurtowni warzywnej i osobiście pomalowałam je białą farbą do drewna. Nałożyłam kilka warstw farby, aby pokryć wszelkie przebarwienia. Gdy skrzynki przeschły mój Sz. pozbijał wszystko w jedną całość i tak powstał mój nowy mebelek. Jestem z niego bardzo dumna, gdyż prezentuje się naprawdę okazale. Sami oceńcie. 

Teraz mam mnóstwo półeczek na drobiazgi niezbędne do prowadzenia ogrodu. 
    Pozostając w kolorze bieli podsyłam fotkę ubiorka wiecznie zielonego, który ulokował się na rabacie przy mojej pracowni. Krzewinka ta z roku na rok obsypana jest licznymi białymi kwiatuszkami. Jeśli zetniemy je po kwitnieniu, wówczas ponownie zakwitnie za kilka tygodni. 
Udanej majówki życzę. 
Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

 • Daniela
  27 kwietnia 2014

  Pomysłowa ta jedność, a ubiorek pięknie kwitnie! W moim ogrodzie także, już od 15 lat w tym samym miejscu, po przekwitnieniu zawsze go przytnę i następnej wiosny obficie zakwita. Miłego nadchodzącego tygodnia życzę!

 • Agnieszka Lesisz
  27 kwietnia 2014

  Uwielbiam robienie czegoś z niczego :)Świetne półki :))
  Pozdrawiam Niedzielnie i życzę udanego tygodnia :))
  Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga

 • Magda BarwyOgrodu
  29 kwietnia 2014

  Och jak mi się to podoba, już dawno myślałam o takim kąciku. Twój jest piękny!
  Pozdrawiam,
  m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *