fbpx
Loading...

Blog

Planer Ogrodniczy Akademii Magdaleny Markiewicz

planer kwiaty

Szukasz narzędzia do planowania ogrodu, które możesz dowolnie dopasować do swojego stylu planowania? Koniecznie sprawdź nasz nowy planer ogrodniczy!

Planer ten powstał w wyniku realnych potrzeb jakie pojawiły się podczas planowania naszych ogrodów. Nie mogło w nim zabraknąć tabel z planowanymi terminami wysiewu nasion, sadzenia roślin czy zbioru plonów. Planer Ogrodniczy Akademii Magdaleny Markiewicz to profesjonalne narzędzie do planowania czynności ogrodniczych, którego próżno szukać na polskim rynku. W planerze znajdziesz tylko istotne informacje, niezbędne tabele i miejsce na Twoje inspiracje. Sporo miejsca zajmują w nim wykropkowane strony (BuJo), w które można wrysować grządki warzywne, a następnie uzupełnić je dedykowanymi naklejkami warzyw. Dlatego też, nasz nowy planer będzie idealny dla wszystkich miłośników ogrodów, którzy chcą planować po swojemu, tak jak lubią.

Planer Ogrodniczy jest idealnym uzupełnieniem naszych kursów i szkoleń ogrodniczych. W takim charakterze jest też proponowany.

Jak wygląda planer w środku?

W planerze znajdziesz między innymi:

 • terminarze miesięczne (bez konkretnych dat) i terminarze sezonowe
 • oddzielne karty na poszczególne miesiące z poradami ogrodniczymi oraz dodatkowymi miejscami na notatki
 • terminarz wysiewu nasion i zbioru plonów – rewelacyjne narzędzie do planowania przyszłego sezonu
 • sporo miejsca na notatki – Ty decydujesz czy umieścisz tam checklisty, nazwy roślin, czy też listy zakupów ogrodniczych
 • tabele na inspiracje ogrodnicze (moodboard) – świetne narzędzie pozwalające na wprowadzenie zmian we wnętrzu ogrodowym jeszcze przed zakupem roślin i dodatków do ogrodu
 • miejsce do zaplanowania listy “to do”
 • naklejki warzyw i ziół do zaprojektowania warzywnika (2 karty A5)
 • miejsce na tzw. bullet journal – idealny do projektowania rabat bylinowych czy grządek warzywnych

Planer ogrodniczy zawiera także BONUSY!

Kody dostępów do dedykowanych materiałów wideo oraz plików tekstowych, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej zaplanować prace w ogrodzie, rozplanować grządki warzywne oraz usystematyzować zdobytą wiedzę. Gratisowe materiały zostały przygotowane po to, by pomóc Ci jak najskuteczniej skorzystać w pracy z planerem.

W przedsprzedaży Planera Ogrodniczego otrzymujesz również dodatkowe GRATISY o łącznej wartości 36zł! Jesienną grafikę, którą możesz oprawić w ramkę i powiesić na ścianie w pokoju oraz 8 naklejek na Twoje przetwory!

etykiety

Dodatkowo tylko w przedsprzedaży, która trwa do 16.10.2020, możesz kupić planer po okazyjnej cenie 49zł (zamiast 59zł).

Planer ogrodniczy posiada dwie wersje graficzne okładki.

planer kwiaty
planer warzywa

Nie czekaj do ostatniej chwili, kup planer już dziś! 🙂

Link do zakupu planera: https://www.magdalenamarkiewicz.com/kategoria-produktu/planery/

Comments

 • Ogrodolandia
  14 stycznia 2021

  Bardzo praktyczny ten planer, dzięki niemu wszystko jest w jednym miejscu, ale przede wszystkim – o wszystkim się “pamięta”! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *