fbpx
Loading...

Blog

Planer ogrodniczy

Gdy zaczynaliśmy przygodę z ogrodem (ponad 15 lat temu) nie słyszeliśmy o czymś takim jak planer ogrodniczy. Wszystko zapisywaliśmy w notesach, które z czasem zaczęły przyjmować niebotyczne rozmiary. Każdy szczegół, nowinkę z telewizji chciało się zapisać, by móc wdrożyć ją do naszego ogrodu. Efekt był taki, że gdy przychodził sezon, nic nie można było znaleźć. Kartki się gubiły, notesy diabeł przykrywał ogonem lub po prostu ciężko było połączyć wszystkie notatki w jeden dobry plan.

Na przestrzeni ubiegłych kilku lat bardzo popularne stały się planery. Wszędzie o nich mówiono, pisano. Ludzie zaczęli planować dosłownie wszystko – od wymarzonych wakacji, przez plan schudnięcia po wnętrza własnych domów. Wtedy właśnie do głowy przyszedł nam pomysł stworzenia planera ogrodniczego. Narzędzia, które sprosta realnym potrzebom, pojawiającym się podczas planowania ogrodu.

Mając w głowie wszystkie problemy z jakimi się mierzyliśmy i z jakimi mierzy się wielu miłośników ogrodów powstał planer ogrodniczy w 2 wersjach – jako mały notes oraz pełnowymiarowy planer A5.

W naszym pełnowymiarowym planerze ogrodniczym znajdziesz między innymi:

  • kalendarz do notatek z poradami, przysłowiami ogrodniczymi i checklistą
  • różnorodne tabele do planowania przycinania krzewów, oprysków, nawożenia
  • tabele do planowania wydatków ogrodniczych
  • dodatkowe miejsce na notatki
  • miejsce do projektowania rabat

Dodatek do planera stanowią naklejki warzyw i ziół do zaplanowania swojego warzywnika + instrukcja, jak zaplanować warzywnik z uwzględnieniem płodozmianu oraz notatka motywacyjna!

Pod tym linkiem znajdziesz filmik, w którym przedstawiamy planer od środka:

Jeśli potrzebujesz małego notesu, który przyda się podczas robienia zakupów ogrodniczych, do zapisywania nowinek czy własnych notatek, znajdzie się również coś dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy także mniejszą wersję planera, która zawiera 12 kartek zadrukowanych poszczególnymi miesiącami roku oraz 88 czystych kartek do własnych notatek. Nasz notatnik ogrodnika możesz mieć zawsze przy sobie.

Tam też możesz je zakupić 🙂 Zachęcamy serdecznie wszystkich miłośników ogrodów, którzy lubią porządek i dobre zorganizowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *