fbpx
Loading...

Blog

VI Święto Róży w Ogrodach Pokazowych w Marcinkowie

Za chwilę koniec maja, czerwiec powita nas w ogrodzie pierwszymi kwitnącymi różami. Większość miłośników roślin zapewne nie może doczekać się już okresu letniego. Wszechobecny zapach kwiatów, śpiewające ptaki i słońce dodające nam energii i chęci do działania… Czy może być coś lepszego?
Wielkimi krokami oprócz lata zbliża się także lipiec i nasze coroczne święto w Ogrodach Pokazowych – Święto Róży.
W tym roku odbędzie się już VI edycja tej imprezy!

Kto był i widział, ten wie, że warto pojawić się w Ogrodach tego dnia!
Jeśli jesteś pasjonatem ogrodów, lubisz sztukę w plenerze, dobrą muzykę lub chcesz po prostu odetchnąć od codziennego pędu i pooddychać świeżym powietrzem, ta impreza jest dla Ciebie.

Teatr, występy taneczne grup z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie, występy artystyczne UTW, warsztaty rękodzielnicze i liczne animacje dla dzieci to tylko część atrakcji zaplanowanych w tym roku na Święto Róży.
Jak co roku podczas imprezy będzie można odwiedzić stoiska rękodzielnicze, spożywcze i ogrodnicze.

Jeśli więc macie wolną sobotę w kalendarzu – 7 lipca 2018, zachęcamy do odwiedzenia naszych Ogrodów – zaczynamy o godzinie 15:00.

Podczas poprzedniej edycji gościliśmy ponad 400 osób i był to dotychczasowy rekord tej imprezy. Mamy nadzieję,
że w tym roku uda nam się go wspólnie pobić! Serdecznie zapraszamy!

Impreza objęta jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *