fbpx
Loading...

Blog

Jak w kołowrotku bezwolnie się kręcę…Jak w kołowrotku bezwolnie się kręcę. Gubiąc wątek i dni.
A jakiś bies wciąż powtarza mi: prędzej !
A życie przecież po to jest, żeby pożyć.


Tak, tak, zwolnić i zwyczajnie pożyć. Nie uskarżam się i nie narzekam, jestem troszkę zakręcona swoją ogrodową pracą jednak udaje mi się pogodzić obowiązki domowe, z tymi ogrodowymi, a i jeszcze mam chwileczkę na głęboki oddech – właśnie wróciłam z Małopolski.

A teraz po kolei. Robi się coraz cieplej i mam kolejne zgłoszenia z prośbą o koncepcję ogrodu. Jak tu nie pomóc? Pewnie że pomogę, a niech ogrody będą kolorowe, wesołe i poukładane. 
Taki oto projekcik przygotowałam ostatnimi dniami. Ogród z sadem już istnieje, więc nie mogłam sobie pozwolić na szaleństwo, jednak co nieco pozmieniałam. Właścicielom spodobała się koncepcja “B” – rewolucja w ogrodzie na całego. 

A to właśnie chwila oddechu od codzienności 🙂 Wybraliśmy się do Krakowa ( i nie tylko, po drodze było również Zakopane, Biały Dunajec oraz Szaflary) – ach naprawdę odpoczęliśmy. Było nawet bardzo romantycznie 🙂 

więcej zdjęć z wyjazdu tu: http://magmark.blogspot.com/

Jednak, wszystko co dobre kiedyś się kończy i czas zabrać się do pracy. 
Sezon prac ogrodniczych ruszył pełną parą. Korzystam z każdej słonecznej chwili i pielę, grabię i przycinam. Muszę oczyścić doniczki w szkółce – zajmie mi to cały tydzień. Później zabiorę się za Ogrody. 
   Bardzo dziękuję za miłe słowa od osób z grupy “Miłośnicy Ogrodów” na NK, szczególnie podziękowania Pani Danusi Jasiak za sympatię i miłe komentarze. 🙂 🙂 🙂
Skąd czerpię pomysły? Hmm… z natury 🙂 Mam oczy szeroko otwarte i bardzo chłonny umysł. Jeśli widzę że pomysł jest realny do wykonania i “czuję” go  – to zabieram się do realizacji – ot i tyle. Cała tajemnica. 

***

A teraz prapremiera nowej odsłony e-magazynu Inkubator Kreatywności WIOSNA 2014
Prace nad składem cały czas trwają ale widzę już metę – ufff… Dużo pracy jednak efekt końcowy powinien Was zachwycić. 
Zmiany, zmiany, zmiany … – to nowe motto naszego pisma
Mam nadzieję, że zmiany na lepsze 🙂 
Od tej pory e-magazyn będzie skupiał się na rękodziele – tak “czuję” że to jest właściwy kurs naszej wyprawy. 
   A w wiosennym wydaniu m.in: scrapbooking, haft krzyżykowy, renowacja mebli i wiele, wiele innych wspaniałych robótek ręcznych. 
E-magazyn ukaże się już 21 marca !!! Mniammm… 
Do usłyszenia niebawem

Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

 • Daniela
  12 marca 2014

  Jaka słodka okładka, a wypadu gratuluję, szczególnie że wzmocnił romantyczne więzi! Pozdrawiam!

 • Magda M
  12 marca 2014

  Słodka prosto od Ewy z "Mimowolnych Zauroczeń" 🙂

 • Ondrasza
  12 marca 2014

  Ależ piękne bezy:) Kartka różana również słodka. Kraków piękny, można się zakochać od nowa… i znowu… i znowu:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *