fbpx
Loading...

Blog

Walentynki

14 lutego zbliża się wielkimi krokami… Tego dnia na całym świecie ludzie obdarowują się całusami, miłymi gestami, prezentami. Zdarzają się też tacy, którzy piszą listy do swoich sympatii… Chociaż tych już szukać można ze świecą 😉
Wiadomo, że święto zakochanych to tylko symboliczny dzień, w którym miłość unosi się w powietrzu. Nasze Ogrody tętnią miłością dużo częściej niż raz do roku. Jednym z wnętrz ogrodowych jest przecież ogród zakochanych, w którym zwiedzający często robią sobie zdjęcia wśród formacji roślinnych w kształcie serc, kwitnącej lawendy i prześlicznych rzeźb aniołków.
Wśród chętnych do sesji w naszych Ogrodach są również pary młode. Szczególnie latem, gdy ogrody są w pełni swojego piękna wielu nowożeńców decyduje się na zdjęcia ślubne w plenerze.
Oto kilka zdjęć z takich sesji w naszych Ogrodach:
A tu link do pięknego filmu ślubnego, w którym użyte zostały kadry z sesji w Ogrodach:
Na Walentynki życzymy Wam dużo miłości i buziaków od bliskich! 💖
Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

 • Thick Bones
  17 lutego 2018

  Piękne ogrody . Zawsze marzyłam o takiej lawendzie w końcu muszę spełnić swoje marzenie <3

  Gdybyś miała ochotę to serdecznie zapraszam Cię na bloga swojej Przyjaciółki , która również jak i Ty chwyta piękne obrazy w swój obiektyw i pisze posty płynące prosto z serca dla drugiego człowieka .

  —> odnowionaja.blogspot.com

  Pozdrawiam bardzo serdecznie Sylwia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *