fbpx
Loading...

Blog

Noc Biologów 2016

Wydział Biologii i Biotechnologii UWM zaprasza fascynatów
i pasjonatów nauk życiu 15 stycznia (w piątek)
na Noc Biologów.
W Olsztynie jak zwykle nietypowo.
Ogólnopolska Noc Biologów 2016 na UWM zacznie się
z samego rana, już o 8.00. Skończy się późno w nocy.  Dlaczego tak? Po pierwsze, chcemy umożliwić udział młodzieży szkolnej; przyjeżdżają do nas szkoły z całego województwa i sąsiednich. Po południu, gdy zapadnie zimowy mrok, zapraszamy indywidualnie, rodzinnie na kameralne oglądanie tego, co robią naukowcy w swoich laboratoriach.

Mój panel :

16:30-17:00
Motyle z mojego ogrodu
Prowadzi: Magdalena Markiewicz
Doświadczenia edukacyjne z motylarni w Marcinkowie. Autorka opowie o swoich motylach, książce i zajęciach z uczniami w ogrodzie oraz w klasie (przyjeżdża z żywymi motylami)

Magdalena Markiewicz ur. 1976, mieszka w Marcinkowie (gm. Mrągowo).
Jest właścicielką Ogrodów Pokazowych i Motylarni.
W 2015 roku wydała książkę popularnonaukową “Motyle z mojego ogrodu”
– leksykon motyli dla najmłodszych miłośników przyrody

Collegium Biologiae, aula
 
Więcej informacji:
 
Inspiruję doświadczeniem ogrodniczym i pokazuję, że aranżacja ogrodu wcale nie musi być skomplikowana. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji ogrodniczej popartej wieloletnią praktyką zawodową. Jestem właścicielką Ogrodów Pokazowych na Mazurach "Ogrody Markiewicz". Zawód wykonywany: edukator ogrodnik , projektantka ogrodów. Wykształcenie: doktor nauk ekonomicznych

Comments

  • Blogger
    25 listopada 2017

    Ever wanted to get free Google+ Circles?
    Did you know you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się na newsletter!